Już w najbliższy piątek, tj. 22 października rozpocznie się dziewiąta kolejka włoskiej Serie A. Pierwsze spotkanie z tej serii spotkań będzie miało miejsce na Stadio Olimpico di Torino, gdzie to miejscowa ekipa Torino podejmie Genoą. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z Serie A

Darmowe pewniaki na dzisiaj z Serie A

W ligowej tabeli nieznacznie w lepszej sytuacji znajduje się ekipa Torino, która zajmuje dwunastą lokatę. Z drugiej strony Genoa sklasyfikowana jest na osiemnastej pozycji.

Trzeba powiedzieć, że obie drużyny mają problem z wygraniem spotkania. Bowiem gospodarze nie zanotowali żadnej wygranej w czterech ostatnich meczach, zaś przyjezdni od pięciu starć są bez zwycięstwa.

Turyńczycy w tym sezonie są drużyną underą. Podczas ich spotkań średnio pada mniej niż dwie bramki. Grając nawet w ostatnich meczach z tka solidnymi zespołami, jak Juventus i Napoli przegrali skromnie 1-0.

Bonus bez depozytu u bukmachera STS

Owszem więcej bramek pada z udziałem zespołu Genoi. Jednak wynika to przede wszystkim z przeciętnej gry w defensywie. W tym elemencie nie spisują się dobrze. Z drugiej strony w ofensywie nie wygląda to też za dobrze, gdzie strzelenie bramek przychodzi dla nich z wielkim trudem. A patrząc na to, że gospodarze są bardzo mocni w defensywie to nic w tej kwestii nie powinno się zmienić.

Spotkania Torino – Genoa można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Torino – Genoaunder 2.51.74STS
Poprzedni artykułKolumbia – Ekwador: Typy z analizą – 14 października (czwartek)
Następny artykułAC Milan – Torino: Typy i analiza – 26 października (wtorek)
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.