Jedno z czwartkowych spotkań w lidze portugalskiej będzie to pojedynek pomiędzy Tondelą z FC Porto. Śmiało można powiedzieć, że ten mecz ma tylko jednego faworyta jest im drużyna Smoków i tylko wymiar wygranej pozostaje kwestią otwartą.

Tondela – FC Porto: Typ i analiza

Tondela – FC Porto: Typ i analiza

Różnica klas pomiędzy tymi zespołami trzeba przyznać, że jest ogromna. Porto obecnie zajmuje pierwsze miejsc w lidze mając siedemdziesiąt trzy punkty. I trzeba podkreślić, że Smoki są na dobrej drodze do zdobycia tytułu Mistrzowskiego. Bowiem mają sześć punktów przewagi nad drugim zespołem. Tondela natomiast sklasyfikowana jest na odległej, bo piętnastej pozycji mając tylko trzy punkty przewagi nad drugim zespołem.

Patrząc na dyspozycję tyc ekip to również i ona przemawia za Porto. Smoki wygrały preciez cztery z ostantich pięciu meczy i tylko raz zremisowali. Podczas ostatniego pojedynku podopieczni Conceicao nie dali żadnych szans ekipie Belenesnses, gdzie to wygrali, aż 5-0. Trzeba również dodac, ze goście tego starcia są najskutecnzijeszym zespołem w calej lidze. moćna być pewnym, ze w tym starciu Telles, Marega, Soarez, Ze Luis czy Corona nie raz sprawią ekipie gości problemy.

Trzeba również też podkreślć, że zespół Porto zdecydowanie przewyższa swoich rywali i to pod każdym względem, zaczynając od doświadczenia, możliwości, potencjale, a kończać właśnie na klasie piłkarzy.

STS bonus bez wpłaty własnej. Darmowy kod promocyjny 2020

Drużyna TOndeli, jak prezentowała się słabo. Tak nadal się prezentuje. Zaledwie jeden punkt w czterech pojedynkahc jest teog najlepszym dowodem. Tym bardziej, że podczas tych starć nie mieli zbyt wymagajacych rywali, ponieważ mierzyli się chociażby z Belenenses, czy też z Ferreirą.

W dodatku czeka ciezkie zadanie defnesywę tego spotkania. Bowiem to właśnie Smoki będą przeważać przez większość spotkania i tym samm dyktować tempo meczu. A jak zobaczymy na ostatnie występy drużyny Tondeli w obronie to słabo to wszyskto wygląda. Bowiem gospodarze teg starcia tracili przynajmniej po jednej bramce we wszysktich ostatnich cztwerech eczahc.

Dodać do tego trzeba fakt, że ekipa Tondeli słabo prezentuje się w ofensywe. Strzleenie braki przyhcodzi dla nich z wielkim trudem. Najlepszymtego wszystkiego dowodem jest to, że wyłącznie zespół Aves, który spadł już z ligi strzelił od nich mniej bramek.

Spotkania bezpośrednie również przemawiają za drużyną Porto. Wszystkie ostatnie pięc meczy wygrała drużyna Smoków i jeśli podczas tego pojedynku goście zagrają na swoim poziomie to nie powinni mieć żadnych problemów z wygraną.

MeczTypKursBukmacher
Tondela – FC Porto11.35BetClic
Poprzedni artykułInter – Bologna – Typ dnia 5 lipca [niedziela]
Następny artykułAtalanta – Brescia: Typ dnia – 14 lipca [wtorek]
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.