Lubisz typować sporty wirtualne? To nie da się ukryć, że warto jest skorzystać z oferty bukmachera STS, który posiada promocję „Pewne 20 PLN na sporty wirtualne”. Polega ona na zagraniu dowolnego zakładu SOLO lub AKO, aby w przypadku przegranej otrzymać zwrot stawki.

Pewne 20 PLN na sporty wirtualne

Pewne 20 PLN na sporty wirtualne

Obstawienie sportów wirtualnych można uznać za lekką loterię. Jednak nie da się ukryć, że typowanie tej kategorii jest bardzo popularne w ostatnim czasie. Wynika to z tego, że mecze można obstawiać przez cały dzień i noc.

Dodatkowym aspektem jest to, że w dosyć szybkim czasie gracze mogą zarobić sporą ilość gotówki. Wynika to z tego, że pojedynki w sportach wirtualnych trwają dużo krócej niż ma to miejsce w rzeczywistości.

Sprawiło to, że bukmacher STS przegotował specjalną ofertę promocyjną graczom „Pewne 20 PLN na sporty wirtualne”. Akcja polega na zagraniu kuponu, a w razie przegranej wspomniany operator dokona zwrotu stawki.

Chcesz skorzystać z tej oferty? Pamiętaj, że koniecznie trzeba się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl i klikniecie w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce tej promocji.

Bonus na sporty wirtualne.

W ramach tej oferty kwalifikuje się kupony pojedyncze oraz wielozdarzeniowe, ale trzeba mieć na uwadze, że ich kurs całkowity nie może wynosić mniej niż 1.90.

Nie da się ukryć, że oferta bukmachera STS na sporty wirtualne jest bogata. Gracze mogą typować chociażby piłkę nożną, tenisa, koszykówka, wyścigi koni i psów. Natomiast użytkownik może oddać typy, jak w prawdziwych pojedynkach, tj. zwycięzcę meczu, rozmaite zakłady związane z bramkami, handicapy albo dokładne wyniki.

STS bonus bez wpłaty własnej. Darmowy kod promocyjny 2020

Jednak istotnym aspektem w tym wszystkim jest to, że zagrany zakład musi zostać rozliczony w czasie jednej doby, tj. pomiędzy 00:00 a 23:59 tego samego dnia.

Kupon okazał się wygrany? Super. Cała kwota znajdzie się koncie użytkownika. Natomiast w przypadku przegranej typer otrzyma zwrot całej stawki, która może wynieść nawet 20 PLN.

Bonus bez depozytu u bukmachera STS:

Legalny bukmacher w Polsce STS oferuje wszystkim nowym użytkownikom pakiet powitalny. Gracze już na sam początek mogą otrzymać darmowe środki i to bez dokonywania depozytu.

Za dokonanie rejestracji użytkownik otrzyma 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Natomiast bonus nawet do 1200 PLN może trafić na konto gracza. Bowiem bukmacher STS przyznaje premię równowartości pierwszej wpłaty.

Powyższe bonusy będą aktywne graczom wyłącznie w momencie, gdy gracz wpisze specjalne hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyp dnia 25 kwietnia [sobota]
Następny artykułTyp dnia – 29 kwietnia [środa]
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.