Popularny polski bukmacher Fortuna oferuje nowym graczom najnowszy pakiet powitalny, gdzie można otrzymać na start: Freebet 20 PLN, zakład bez ryzyka oraz bonus równowartości wpłaty do 1000 PLN.

Kod promocyjny dla nowych typerów

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy wcześniej nie posiadali konta u bukmachera Fortuna.

Warunki tej akcji są bardzo proste. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji na stronę bukmachera Fortuna.pl. Wystarczy wpisać tam swoje podstawowe dane jak chociażby imię czy nazwisko. To wszystko sprawi, że proces nie zajmie zbyt wiele czasu.

Bardzo ważne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE w procesie rejestracji, ponieważ to sprawi, że bukmacher dokona akcji pakietu powitalnego. Należy jednak pamiętać, że później już nie będzie możliwości go wpisania.

Bonus do 1000 PLN za wpłatę u bukmachera Fortuna:

Bukmacher Fortuna zwiększa pierwszą wpłatę po dokonaniu depozytu przyznając bonus rozwartości wpłaty. Użytkownik dokonał depozytu za kwotę 700 PLN druga taka sama wartość znajdzie się na koncie gracza w formie środków bonusowych.

Każdy gracz za dokonanie pierwszej wpłaty może otrzymać 1000 PLN.

freebet na start bez wpłaty własnej

Zakład bez ryzyka do 115 PLN u bukmachera Fortuna:

Gracz, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć również na zakład bez ryzyka.

Jeżeli okaże się, że faworyci Cię zawiedli bukmacher Fortuna dokona zwrotu stawki. Można otrzymać największy zwrot do 115 PLN.

Warto jest wiedzieć, że jedynie pierwszy kupon jest objęty Cashbackiem.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBundesliga: Bayern – Mainz – 31 sierpnia (sobota)
Następny artykułTyp dnia z tenisa – 3 sierpnia (wtorek)
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.