W sobotę o awans do finału turnieju International Championship w Chinach powalczą Allen z Murphym. Patrząc na obaj zawodnicy spisują się do tej pory to faworytem jest ten pierwszy, który trzeba podkreślić, że spisuje się zdecydowanie lepiej.

Allen – Murphy: Darmowy typ i analiza

Allen – Murphy: Darmowy typ i analiza

Patrząc na obecny ranking snookerowy to Allen sklasyfikowany jest znacznie wyżej od swojego rywala, ponieważ obecnie zajmuje siódme miejsce, zaś Murphy zajmuje czternaste miejsce.

Jednak trzeba podkreślić, ze Allenowi w Chinach gra się niezywkle dobrze. Nie popełnia prostych błędów, a regularnie buduje dobre breajki, które dają mu wygrane. Nie miał najmniejszych problemów z wygraniem swoich spotkań. Podczas konfrontacji z Lines, Craigie oraz Davisem tracił po jednym frejmie. Mierząc się z Carterem wygrał 6-2, zaś z Dingiem 6-3.

To chyba najlepiej pokazuje w jak dobrej dyspozycji znajduje się ten zawodnik. Grając nawet z przedstawicielem gospodarzy nie miał najmniejszych problemów z wygraną.

„Allen niewątpliwie jest znacznie mocniejszym zawodnikiem. Widać, że jest w gazie i nie powinien mieć najmniejszych problemów z wygraną” – pisze ekspert portalu dtypy.net

Owszem Murphy również wygrywał regularnie swoje spotkania, gdzie to okazywał się lepszy od Sjuna, Yan, Robertsona oraz Dotta. Jednak trzeba podkreślić, że w żadnym wypadku te wygrane nie były przekonujące. Murphy walczył do końca o korzystny dla siebie wynik.

Darmowy kod na Cashback „KOD500”

Mierząc się z Sjunem czy Robertsonem awans do kolejnej rundy zapewnił sobie w jedenastej partii! Jego gra we wcześniejszych meczach nie była tak porywająca. Popełniał proste błędy, a to wszystko powinno przekładało się na jego grę.

Reasumując, Allen bardziej przekonuje swoją grą. Możliwości, potencjał czy jakość w grze przemawia za nim. Jeżeli zaprezentuje się na swoim poziomie to nie powinien mieć większych problemów z wygraną.

Spotkanie Allen – Murphy można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Allen – Murphy11.80STS
Poprzedni artykułBukmacher Fortuna darmowy bonus dla najlepszych typerów PKO Ekstraklasy
Następny artykułEliminacje Ligi Mistrzów – darmowe pewniaki – 13 sierpnia (wtorek)
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.