Czas na mecze drugiej rundy Mistrzostw Europy 2020. Jedno z środowych konfrontacji będzie to rywalizacja pomiędzy Rosją z Finami. Śmiem twierdzić, że nie powinno być to zbyt porywającego widowiska.

Finlandia – Rosja: Typy bukmacherskie na Euro 2020

Finlandia – Rosja: Typy bukmacherskie na Euro 2020

Rosjanie można śmiało powiedzieć, że zawiedli podczas pierwszego spotkania z Belgią, gdzie to w każdym elemencie zaprezentowali się poniżej swoich możliwości. W rywalizacji z Belgią nie oddali żadnego strzału. A poza tym popełniali proste błędy w defensywie.

Z drugiej strony Finowe sprawił ogromną niespodziankę podczas pierwszego starcia. Wygrywając 1-0 z Danią. Jednak, jak dobrze wiadomo tamto starcie stało w cieniu wypadku z Eriksnem. Nie mniej jednak trzy punkty w tamtym spotkaniu dały na pewno sporą pewność siebie Finom.

Bonus bez depozytu u bukmachera STS

I można się spodziewać, że nie będzie to zbyt porywające widowisko. Bowiem Finowie przede wszystkim skupią się na defensywie i ten element jest najmocniejszą stronę w wykonani tego zespołu. Zaś Rosjanie już w meczach kontrolnych zbytnio nie porywali swoją grą.

Spotkanie Finlandia – Rosja można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Finlandia – Rosjaunder 2.51.6STS
Finlandia – RosjaBTTS – NIE1.66Fortuna
Poprzedni artykułEURO 2020: Darmowe typy na mecz Walia – Szwajcaria – 12 czerwca
Następny artykułEURO 2020: Ukraina – Austria: Typy bukmacherskie – 21 czerwca
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.