Czas na kolejne spotkania w ramach drugiej rundy turnieju ATP w Miami. O awans do trzeciej rundy tej imprezy powalczą dzisiaj Arthur Rinderknech z Hubertem Hurkaczem. Darmowe typy bukmacherskie na te spotkanie znajdują się poniżej.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z ATP Miami

Darmowe pewniaki na dzisiaj z ATP Miami

Owszem póki co większy potencjał, ale i możliwości ma Polak, który sklasyfikowany jest na dziesiątej pozycji. Lecz z drugiej strony warto jest zaznaczyć jeszcze inny szczegół. A mianowicie obaj zawodnicy, jeszcze nie mają ustabilizowanej dyspozycji. Bywa tak, że po dobrych występach notują „wpadki”.

Jednak póki co można powiedzieć, że lepiej to wygląda wszystko po stronie Hurkacza. Po swoich ostatnich występach na pewno czuje się dosyć pewnie. Bowiem najpierw w Dubaju doszedł do półfinału, zaś w Indian Wells zanotowała czwartą rundę. W obu tych imprezach przegrywał mecze z Rublevem!

Atutem Polaka na pewno jest mocny serwis, ale również dobrze czuje się podczas wymian. Walczy o każdą piłkę i pod względem fizycznym na pewno jest dobrze przygotowany.

Fortuna bonus za darmo

Rinderknech po udanym dla siebie turnieju w Doha, gdzie doszedł do półfinału, później prezentował się już zdecydowanie słabiej. Wyniki na pewno nie były w miarę jego możliwości i widać, że wpadł w lekki 'dołek’.

Odpadał kolejno po pierwszych meczach w Dubaju, Indian Wells. Podczas chellengera w Phoenix zanotował drugą rundę. Zbytnio również nie popisał się w pierwszym meczu w Miami. Owszem wygrał 2-0, ale mecz na pewno nie stał na wysokim poziomie.

Spotkania  Rinderknech – Hurkacz można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Rinderknech – Hurkacz21.35STS
Poprzedni artykułSzwecja – Czechy: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 24 marca (czwartek)
Następny artykułZapata Miralles – Molcan: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 31 marca (czwartek)
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.