Specjalna oferta bukmachera Betclic dla wszystkich graczy to „Mult+”. W ramach tej oferty każdy użytkownik może liczyć na większą wygraną. Maksymalna premia, jaka może zostać przyzna graczowi to, aż 50 %.

Bonus za obstawienie meczy.

Bonus za obstawienie meczy.

Śmiało można powiedzieć, że obstawienie u bukmachera staje się coraz popularniejsze. Wynika to przede wszystkim, że oferty operatorów stają się coraz bardziej bogatsze. Za nami chociażby pierwsze pojedynki po przerwie w niemieckiej Bundeslidze. Poza tym za kilka dni wrócimy z pojedynkami w PKO Ekstraklasie.

Natomiast bukmacher Betclic Polska nagradza wszystkich swoich użytkowników extra bonusem w ramach oferty promocyjnej „Multi+”. Ta akcja trwa do odwołania, a gracze nie muszą nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać.

Obstawiaj i wygrywaj więcej.

W ramach oferty promocyjnej „Multi+” kwalifikują się wyłącznie zakłady wielozdarzeniowe, tzw. AKO, na których koniecznie musi znajdować się co najmniej pięć zdarzeń. Jednak im więcej zdarzeń na kuponie tym większy zostanie przyznany bonus:

Betclic zwiększa wygrane graczom

Typer sam wybiera, jakie będą znajdować się zakłady na kuponie. Mogą one pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo. W dodatku nie ma podziału na dyscypliny, ponieważ kwalifikują się zdarzenia z wszystkich kategorii, jakie bukmacher Betclic posiada w swojej ofercie.

STS bonus bez wpłaty własnej. Darmowy kod promocyjny 2020

Nie da się ukryć, że dobrą informacją dla gracza jest to, że może zagrać dowolną ilość kuponów. Stawkę każdego zakładu również gracz sam wybiera. Jednak trzeba mieć na uwadze, że z tej oferty są wykluczone wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Warto jest mieć na uwadze, że wygrana automatycznie zostanie zwiększona przez bukmachera Betclic wówczas, gdy zakłady zostaną rozliczone, jako wygrane i spełniają powyższe warunki.

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera Betclic

Wszyscy nowi użytkownicy bukmachera Betclic online obstawienie mogą rozpocząć typowanie bez ryzyka. Bowiem w przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot całej stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.

Powyższy bonus będzie aktywny jedynie w momencie, gdy gracz wpisze specjalne hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym. Trzeba nadmienić, że jest to jedyna możliwość, aby wpisać ten kod.

Jednak to nie wszystko co ten operator posiada w swojej ofercie. Bowiem gracze mogą skorzystać z promocji „Betclic Liga”. W ramach tej oferty użytkownicy mogą otrzymać darmowe środki za obstawienie meczy i to niezależnie od tego, jak zakłady zostały rozliczone.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyp dnia – 18 maja [poniedziałek]
Następny artykułFreiburg – Leverkusen: Typ i analiza
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.