Jedyne poniedziałkowe spotkanie w PKO Ekstraklasie będzie to rywalizacja pomiędzy Pogonią Szczecin z Podbeskidziem. Trzeba jasno powiedzieć, że znaczni lepiej to wszystko wygląda po stronie gospodarzy i to oni powinni zdobyć trzy punkty w tym meczu.

Pogoń Szczecin – Podbeskidzie: Typ i analiza

Pogoń Szczecin – Podbeskidzie: Typ i analiza

Różnica klas trzeba powiedzieć, że jest bardzo wyraźna. Gospodarze przewyższają swoich przeciwników można powiedzieć o jedną klasę. Fakt, że Pogoń od kilku sezonów gra na najwyższym poziomie, zaś Górale to beniaminek jest tego najlepszym dowodem.

To wszystko potwierdza ligowa tabela, gdzie te ekipy sklasyfikowane są po dwóch odmiennych stronach tabeli. Pogoń obecnie zajmuje czwarte miejsce mając czternaście punktów i dwa spotkanie rozegrane mniej. Podbeskidzie natomiast wywalczyło do tej pory zaledwie pięć punktów. I widać, że zaliczani są jako głowni faworyci do spadku.

Gra gospodarzy trzeba powiedzieć, że jest również znacznie lepiej poukładana. Widać jakość w grze Pogoni, nie ma tam żadnej przypadkowości, ekipa stanowi solidny kolektyw. Pomiędzy formacji nie ma żadnych „dziur”.

Bonus bez depozytu u bukmachera STS

Tyle dobrego nie można na pewno powiedzieć o zespole gości, którzy prezentują się zdecydowanie słabiej. Mało tego ciężko coś dobrego o nich powiedzieć. Podczas ostatnich meczy przegrywali z Wartą, czy też Wisłą Kraków. Poza tym stracili do tej pory najwięcej bramek z wszystkich drużyn w całej lidze.

Reasumując, jeśli gospodarze potrzymają swoją dobrą passę i zagrają na dobrym poziomie to nie chce mi się wierzyć, żeby mogliby tutaj stracić punkty. Bowiem przewyższają swoich przeciwników i jeśli ich nie zlekceważą to nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraniem tego starcia.

Spotkanie Pogoń Szczecin – Podbeskidzie można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Pogoń Szczecin – Podbeskidzie11.57Fortuna
Poprzedni artykułLiga Europejska: Typ dnia: Arsenal – Molde – 5 listopada (czwartek)
Następny artykułTyp dnia – 11 listopada (środa)
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.