Przed nami zmagania dwudziestej drugiej kolejki angielskiej Premier League. Z tej okazji legalny bukmacher BetClic oferuje graczom promocją „Piłkarski Jackpot” z pulą nagród 20 000 PLN. Wystarczy typować poprawnie wyniki spotkań w lidze angielskiej, aby otrzymać darmowe środki.

Liga typerów. Gotówka dla najlepszy graczy

Liga typerów. Gotówka dla najlepszy graczy

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic Polska, a poza ty wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty na swoje konto.

Promocja dostępna jest graczom do 10 stycznia 2020 do godz. 21:00. Typer, który chce skorzystać z tej oferty musi się do niej zapisać na stronie bukmachera www.BetClic.pl, a następnie w zakładce „Piłkarski Jackpot”.

W ramach tej akcji kwalifikują się wyłącznie kupony wielozdarzeniowe, na KTÓRYCH mogą znajdować się wyłącznie typy z oferty przedmeczowe na wszystkie pojedynki dwudziestej drugiej kolejki angielskiej Premier League.

W tej serii potyczek zostaną rozegrane chociażby takie spotkania jak, m.in. Tottenham vs Liverpool, Chelsea vs Burnley oraz Everton vs Brighton.

betfan darmowy kod promocyjny

Dopuszczone przez bukmachera BetClic są jedynie typy podstawowe, tj. 1 x 2 „wygrana gospodarzy/goście lub remis”.

Każdy użytkownik może zagrać maksymalnie pięć kuponów, a stawka każdego z nich musi wynieść minimum 10 PLN. Warto jest mieć na uwadze, że z promocji wykluczone są zakłady zawarte za środki bonusowe.

Użytkownicy, których kupony spełniają wyżej wymienione warunki promocji i zostały rozliczone jako wygrane, to gracze oprócz wygranej podzielą miedzy sobą pulę nagród, czyli 20 000 złotych!

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic 2020

Każdy nowy graczy, którzy dokona rejestracji konta u bukmachera BetClic, a poza tym wpisze kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym może liczyć na Cashback, czyli pierwszy zakład bez żadnego ryzyka, aż do 510 PLN.

Pierwszy zakład jak okaże się wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na koncie typera. W przypadku przegranej bukmacher BetClic dokona zwrotu całe stawki zakładu. Maksymalnie na koncie gracza może pojawić się 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyp dnia – 4 stycznia (sobota)
Następny artykułTyp dnia – 9 stycznia (czwartek)
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.