O awans do trzeciej rundy kolejnego w tym sezonie turnieju Wielkoszlemowego US Open w środowy wieczór powalczą ze sobą Brandon Nahashihma z Alexem Molcanem. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Skuteczne typy na dzisiaj z US Open

Skuteczne typy na dzisiaj z US Open

Najasima już pokazuje, że ma spory potencjał. Ten zawodnik ma zaledwie dwadzieścia lat, a już sklasyfikowany jest na osiemdziesiątej czwartej pozycji. Widać, że zdecydowanie lepiej radzi sobie na hardzie, że na innych nawierzchniach. Tego nie można na pewno powiedzieć o Molcanie, który przede wszystim preferuje grę na mączce.

Nahaskima co warto jest podkreślić, że do tego starcia przystąpi w bardzo dobrych nastrojach. Bowiem niespodziewanie wygrał w pierwszej rundzie swoje spotkanie z Isnerem i to w trzech setach. Owszem był to zacięty pojedynek, ale co najważniejsze podczas trudnych piłek był wstanie pokazać swoją klasę.

betclic kod promocyjny 2021

Molcan na pewno miał dużo łatwiejsze zadanie w pierwszej rundzie, gdzie to mierzył się z Ilkelem. Chociaż warto jest odnotować, że z całkiem dobrej strony radził sobie podczas eliminacyjnych.

Jednak pomimo tom na hardzie dużo lepiej to wygląda po stronie Najashimy i to właśnie ten zawodnik powinien pokazać tutaj swoją klasę i możliwości.

Spotkania Nakashima – Molcan można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Nakashima – Molcan11.33STS
Poprzedni artykułLaLiga: Typy bukmacherskie na mecz Betis – Cadiz – 20 sierpnia
Następny artykułUS Open typy za darmo. Skuteczne pewniaki z tenisa za darmo – 4 września (sobota)
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.