Czas na ostatni wieczór w tym roku z fazą grupową piłkarskiej Ligi Narodów. Jedno z środowych spotkań będzie to rywalizacja pomiędzy Bośnią, a Włochami. Owszem faworytami tego meczu są przyjezdni, ale śmiem twierdzić, że zbyt dużo bramek w tym meczu nie padnie.

Bośnia – Włochy: Typ i analiza

Bośnia – Włochy: Typ i analiza

Włosi trzeba powiedzieć, że przewyższają minimum o jeden poziom swoich rywali. W dodatku jeśli chcą awansować do kolejnej rundy to na pewno te spotkanie muszą wygrać. I można być pewnym, że przyjezdni będą od pierwszej minuty dominować tutaj na boisku.

Włosi prezentują niezywkle solidną grę i to w każdym elemencie. O ich grze żadnego złego słowa nie można powiedzieć. Jednak z drugiej strony warto jest zaznaczyć, że ich dyspozycja w ofensywie nie jest najlepsza. Podczas rozgrywek w Lidze Narodów nie strzelają zbyt dużo bramek. I nie spodziewam się, aby tutaj nagle mogli się rozstrzelać. Owszem budują atak pozycje, ale postawienie kropki nad „i” sprawia im spore problemy.

Bośnia zdecydowanie odstaje od rywali. I nie spodziewam się tutaj nagłej poprawy w ich grze. Tym bardziej, ze Włosi są poza ich zasięgiem.” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Bonus bez depozytu u bukmachera STS

Trudno znaleźć argument przemawiający za zespołem gospodarzy. Bośniacy w Lidze Narodów ie wygrali żadnego spotkania. Z pewnością będą chcieli zagrać jak najlepiej w tym meczu. Jednak nie spodziewam się, aby byli na tyle solidnie, aby znacząco zagrozili Włochom.

Podczas ostatniego spotkania grali na wyjeździe z Holandia i boleśnie przegrali ten mecz 3-1. Chociaż i tak mogą mówić o sporym szczęściu, ponieważ zdecydowane odstawali od rywali.

Reasumując, Bośniacy to nie ten sam poziom co Włosi. Prezentują się znacznie słabiej od swoich przeciwników i nie spodziewam się tutaj żadnej poprawy gry w ich elemencie. Natomiast Włosi pokazali, że nie strzelają zbyt dużo bramek na przestrzeni ostatnich spotkań.

Spotkanie Bośnia i Hercegowina – Włochy można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Bośnia i Hercegowina – Włochyunder 3.51.42Fortuna
Poprzedni artykułTyp dnia z tenisa – 18 listopada (wtorek)
Następny artykułTyp dnia – 21 listopada (sobota)
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.