Jedno z wtorkowych spotkań podczas turnieju ATP w Rotterdamie będzie to rywalizacja pomiędzy Jirim Lehecką z Denisem Shapobalovem. Zobacz darmowe typy na tą rywalizację.

Skuteczne pewniaki na dzisiaj z tenisa

Skuteczne pewniaki na dzisiaj z tenisa

Różnica w rankingu ATP pomiędzy tymi zawodnikami trzeba powiedzieć, że jest bardzo ogromna, bo wynosi ponad sto miejsc w rankingu ATP na korzyść Denisa.

I tutaj Kanajdyczk powinien rozdawać karty. Zdecydowanie lepiej porusza się po korcie, lepiej serwuje. Do tego potrafi utrzymać w piłkę na korcie, a do tego nie popełnia przecież błędów. Co jest niezwykle istotne. Znajduje się również w dobrej dyspozycji, ponieważ podczas Australian Open doszedł do ćwierćfinału, przegrywając z Nadalem!

Bonus bez depozytu u bukmachera STS

Trudno spodziewać się tutaj, aby Lehecka mógłby postawić trudne warunki zdecydowanie bardziej doświadczonemu zawodnikowi. Czech o ile jeszcze na poziomie challengerów radzi sobie całkiem dobrze to już w imprezach rankingi ATP wygląda to znacznie gorzej.

Spotkania Lehecka – Shapovalov można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Lehecka – Shapovalov Shapovalov – 1.51.46STS
Poprzedni artykułSmyrnis – PAOK: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 2 lutego (środa)
Następny artykułLiga Mistrzów: Typy bukmacherskie na dzisiaj – 15 lutego (wtorek)
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.