Jedyne piątkowe spotkań w ramach hiszpańskiej LaLiga będzie miało miejsce na Estadio Benito Villamarín, gdzie to miejscowa drużyna Realu Betis podejmie Cadiz. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Skuteczne pewniaki za darmo na dzisiaj

Skuteczne pewniaki za darmo na dzisiaj

Patrząc na poprzedni sezon to trzeba powiedzieć, że lepiej zaprezentowała się ekipa Betis, która zmagania zakończyła na dwunastej pozycji. Cadiz, zaś na dwunastym. Jednak pod względem różnicy punktowej było to niezwykle sporo, bo blisko dwadzieścia punktów.

Piłkarze Realu Betis prezentowali solidną dobrą grę przez większość sezonu. Byli zespołem ułożonym i wiedzącym co chce grać. Przede wszystkim na swoim obiekcie prezentowali się całkiem dobrze, gdzie regularnie punktowali.

Bonus bez depozytu u bukmachera STS

Trudno w tym sezonie spodziewać się nagłej poprawy gry Cadiz, która już w pierwszej kolejce była blisko straty punktów. Owszem zremisowali 1-1 z Levante, ale to właśnie rywale byli dużą lepszą ekipą.

Spotkania Betis – Cadiz można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Betis – Cadiz11.55STS
Betis – Cadizover 1.51.38STS
Poprzedni artykułTypy bukmacherskie za darmo na turniej w Cincinnati – 17 sierpnia (wtorek)
Następny artykułPewniaki bukmacherskie z US Open za darmo – 1 września
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.