Leglany bukmacher eFortuna zwiększa wygrane swoim graczom. Wystarczy zawrzeć dowolny kupon AKO lub MAXIKOMBI, na którym to będą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia, aby liczyć na większą wygraną nawet o 14%.

Happy Hours na zakłady bukmacherskie

Happy Hours na zakłady bukmacherskie

Korona wirus mocno dotknąć również i Świat sportu, gdzie to większość rozgrywek jest zawieszonych. To sprawiło, że obecnie mocno popularne stało się obstawianie E-sportu.

Warto jest mieć na uwadze, że bukmacher eFortuna oferuje graczom kupony bez podatku na cała swoją ofertę.

Chcąc skorzystać z tej oferty wystarczy jedynie zawrzeć zakład AKO lub MAXIKOMBI i dodać do zakładu bonus kursowy „Happy Hours„, który to znajduje się na głównej stronie bukmachera.

Kupony bez podatku.

Należy mieć na uwadze, że na zakładzie muszą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30.

Należy mieć na uwadze, że na każdy kuponie promocyjnym mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej i to z każdej dyscypliny, jakie są dostępne u legalnego bukmachera eFortuna.

STS bonus bez wpłaty własnej. Darmowy kod promocyjny 2020

Stawka każdego zakładu jest dowolna, ale trzeba mieć na uwadze, że z tej oferty są wykluczone wszystkie kupony, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Gracz, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki promocji i zostanie on rozliczony jako wygrany to użytkownik automatycznie będzie mógł liczyć na większą wygrana o 14%.

Kod promocyjny w Fortunie:

Bukmacher eFortuna online oferuje każdemu graczowi już na sam początek darmowy bonus bez wpłaty własnej o wartości 20 złotych. Otrzymane środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Na kolejne środki można liczyć po dokonaniu swojego pierwszego depozytu. Bowiem bukmacher eFortuna przyzna premie równowartości wpłaty własnej do 1000 złotych a także wówczas pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka do 115 złotych

Powyższe bonusy będą aktywne wyłącznie wtedy, gdy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby tego dokonać.

Nie można również zapominać o fakcie, że w dalszym ciągu można obstawiać mecze wyłącznie przez internet na żywo.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus na start od bukmachera STS. 29 złotych bez depozytu.
Następny artykuł
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.