Czas na spotkania w ramach pierwszej rundy Indian Wells. Jedno z piątkowych spotkań będzie to rywalizacja pomiędzy Mikhailem Kukushinem z Tommym Paulem. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj z Indian Wells

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj z Indian Wells

Warto jest rozpocząć od tego, że obaj zawodnicy są na dwóch stronach swojej kariery. Mikhail ją kończy, a Paul dopiero rozpoczyna swoją przygodę na najwyższym poziomie.

Widać również to, że Kukushkin nie znajduje się w swojej najlepszej dyspozycji. Już w poprzednim sezonie niewiele grał. A jak już występował w turniejach to były to bardzo przeciętne mecze.

W tym sezonie również ciężko znaleźć dobry wynik, który należy go pochwalić. Bowiem najlepszy rezultat to druga runda, m.in podczas challengera w Cherbourg.

Bonus bez depozytu u bukmachera STS

Z drugiej strony Paul radzi sobie bardzo dobrze. I na pewno czuje się dosyć pewnie, ponieważ w w Delrey Beach doszedł do półfinału, zaś w Acapulco zanotował ćwierćfinał.

Poza tym trzeba dodać, że lepiej prezentuje się Paul i jeśli zagra on tutaj na swoim poziomie to spokojnie stać jest jego na wygraną.

Spotkania Kukushkin – Paul można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Kukushkin – Paul21.32STS
Poprzedni artykułHalys – Fils: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 3 marca (czwartek)
Następny artykułMilan – Empoli: Darmowe typy bukmacherskie 12 marca (sobota)
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.