Przed nami spotkania czwartek kolejki koszykarskiej Ligi Mistrzów. Jedno z dzisiejszych konfrontacji będzie to starcie w Turcji, gdzie Galatasaray powalczy z Igoekeą. Ameryki tutaj na pewno nie odkryję zatwierdzać, że faworytami są gospodarze.

Darmowe pewne typy bukmacherskie na dzisiaj

Darmowe pewne typy bukmacherskie na dzisiaj

Turcy obecnie są liderami grupy E i co tutaj dużo mówić głównymi faworytami do wygrania tych zmagań. A ważnyh krok u temu mogą zrobić dzisiaj. Jednak chcąc to osiągnąć to muszą wygrać te starcie.

I tym samym mogą zrewanżować się za ostatni swój przegrany mecz z PAOKiem, gdzie trzeba powiedzieć, że niespodziewanie przegrali. Przede wszystkim zawiedli Trimble i Kabaca, którzy mieli ogromne problemy ze skutecznością. Bowiem Blackshear i Akoon utrzymali swój poziom gry i zdobyli osiemnaście oraz dwadzieścia jeden punktów.

Trudno spodziewać się, aby drużyna Igokea mogłaby postaci tutaj trudne warunki rywalom. Po pierwsze widać, że nie są w swojej najlepszej dyspozycji. Przegrywają swoje mecze zarówno lidze, ale i Europe. Podczas każdego z ostatnich pięciu meczy tracili minimum osiemdziesiąt punktów, a tóg byli wstanie dorównać grą w ataku.

betclic kod promocyjny 2021

Poza tym przegrali pierwszy mecz i to na własnym hali z Galatasaray 85-89. Chociaż trzeba powiedzieć, że największym minusem gospodarzy jest to, że nie mają mocnego składu. Trener regularnie rotuje składem i to wszystko przekłada się na wynik meczu.

Spotkania Galatasaray – Igokea można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Galatasaray – Igokea11.33STS
Poprzedni artykułTenis: Gojowczyk – Giron: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 8 listopada (poniedziałek)
Następny artykułLevallois – Limoges: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 12 listopada (piątek)
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.