Przed nami dwunasta kolejka podczas eliminacji do Mistrzostw Świata w strefie amerykańskiej. Jedno z czwartkowych pojedynków będzie to starcie pomiędzy Kolumbią z Ekwadorem. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj

W tabeli można powiedzieć, że w nieco lepszej sytuacji znajduje się Ekwador, który zajmuje trzecie miejsce z dorobkiem szesnastu punktów. Jedno „oczko” mniej ma Kolumbia, która sklasyfikowana jest na piątej lokacie.

Kolumbijczycy można powiedzieć, że nieco zawiedli podczas dwóch październikowych spotkań, ponieważ nie strzelili żadnej bramki. A trzeba dodać, że mają kim straszyć. Bowiem w tym zespole grają chociażby Zapata, czy też Falcao. I niewątpliwie teraz ta ekipa będzie chciała wygrać i tym samym odskoczyć od strefy barażowej.

Fortuna bonus za darmo

Z drugiej strony Ekwador jest to typowa drużyna „własnego boiska”. Podczas pojedynków w delegacji wygrali zaledwie jedno z dziesięciu spotkań. Do tego grają niezwykle słano wówczas w ataku, gdzie stworzenie okazji bramkowej przychodzi dla nich z wielkim trudem.

Spotkania Kolumbia – Ekwador  można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Kolumbia – Ekwador11.74STS
Poprzedni artykułTypy bukmacherskie na mecz Anglia – Węgry – 12 października (wtorek)
Następny artykułTorino – Genoa: Typy i analiza – 22 października (piątek)
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.