Specjalną ofertą promocyjną wszystkim graczom oferuje bukmacher STS, Typerzy za obstawienie meczy codziennie mogą otrzymać nawet 20 PLN i to bez znaczenia, jak ich kupony zostały rozliczone.

Pewne 20 PLN codziennie od STS

Pewne 20 PLN codziennie od STS

Trzeba na samym wstępie zaznaczyć, że warunki oferty promocyjnej „Codziennie 20 PLN” są niezywkle proste. Bowiem wystarczy typować dowolne zdarzenia, jakie bukmacher STS posiada w swojej ofercie, a w zamian można otrzymać dodatkowe środki.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Natomiast wspomniana oferta składa się z okresów rozliczeniowych, gdzie każdy z nich dostępny jest od każdego poniedziałku godz. 00:00 do niedzieli godz. 23:59.

Darmowe bonusy codziennie dla typerów

Dopuszczone przez bukmachera STS w ramach oferty specjalnej „Codziennie 20 PLN” kwalifkuje wyłącznie zakłady AKO, czyli takie, na których muszą znajdować się co najmniej dwa zdarzenia. Co istotne typy mogą pochodzić z dowolnej dyscypliny, jakie bukmacher STS posiada w swojej ofercie.

Dodać trzeba również fakt, że zdarzenia muszą być obowiązkowo z oferty przedmeczowej, zaś kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.85.

Fortuna bonus za darmo

Jeśli gracz zagra w czasie jednej doby zagra kupon lub kupony za łączną kwotę nie mniejszą niż 100 PLN w prezencie otrzyma 20 PLN.

Bonus na start u bukmachera STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują wszystkim graczom limitowaną ofertą promocyjną już na sam start, w której to można otrzymać w prezencie nawet 1229 PLN. Chcesz dokonać aktywacji pakietu powitalnego? Koniecznie musisz wpisać w formularzu rejestracyjnym kod promocyjny –> BETONLINE.

Wówczas za same założenie konta, typer otrzyma 29 PLN i to bez wpłaty własnej. Natomiast ten użytkownik, który dokona swojej pierwszej wpłaty w prezencie otrzyma premię równowartości depozytu, aż do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyp dnia – 11 listopada (środa)
Następny artykułLiga Narodów. Typ dnia: Portugalia – Francja – 14 listopada (sobota)
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.