O awans do drugiej rundy Indian Wells powalczą w piątkowy wieczór Jan – Lennard Struff z Danielem Elahi Galanem. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na te spotkanie.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z Indian Wells

Darmowe pewniaki na dzisiaj z Indian Wells

Patrząc na ranking obu tych zawodników to trzeba powiedzieć, że lepiej to wygląda po stronie Jana – Lennarda Struffa, który jest sklasyfikowany blisko pięćdziesiąt miejsc wyżej w rankingu od swojego reywala.

Kolejny atut Struffa niewątpliwie jest to fakt, że lepiej radzi sobie na hardzie. Do tego posiada większy potencjał, ale i także i możliwosci. Struff na pewno liczy wreszcie na przełamanie po ostatnich swoich występach, w których to na pewno nie prezentował się na swoim najlepszym poziomie.

Fortuna bonus za darmo

Chociaż z drugiej strony dzisiaj czeka jego łatwiejsze zadanie. Bowiem Galan nie powinien postawić tutaj trudnych warunków. Ostatni przegrywał bardzo regularnie. W dodatku nie był wstanie przejść przez eliminacje w US Open, Toronto, czy też ostatnio w Sofii.

Spotkania Struff – Galan  można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Struff – Galan1144STS
Poprzedni artykułLenz – Varillas: Typy i analiza – 6 października (środa)
Następny artykułTypy bukmacherskie na mecz Anglia – Węgry – 12 października (wtorek)
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.