Już dzisiejszej nocy czasu polskiego rusza pierwszy w tym roku turniej Wielkoszlemowy – Australian Open. I czas na występ naszych rodaków. W poniedziałek o awans do kolejnej rundy tej imprezy powalczą Hubert Hurkacz z Egorem Geresimovem. Ameryki chyba tutaj nie odkryję twierdząc, że faworytem tej rywalizacji jest Polak.

Australian Open darmowe typy bukmacherskie

Australian Open darmowe typy bukmacherskie

Niewątpliwie pierwszy i podstawowy argumenty przemawiający za Polakiem jest to jego doświadczenie i możliwości. Bowiem różnica w rankingu ATP wynosi blisko sto miejsc na korzyść Polaka.

Hubert już w poprzednim sezonie pokazał się z kapitalnej dyspozycji. Nie miał najmniejszych problemów z wygrywaniem swoich pojedynków, a do tego był wstanie prezentować kapitalną grę i to z czołowymi zawodnikami.

Ambicje Hurkacz ma spore i na pewno z tym turniejem wiąże duże nadzieje, bo jak dobrze wiadomo na hardzie radzi sobie solidnie! I na tej nawierzchni osiąga swoje najlepsze rezultaty!

Bonus bez depozytu u bukmachera STS

Gerasimov to można powiedzieć, że nie jest ta sama „liga” co Hurkacz. Miał kilka dobrych sezonów, w których dobrze radził na hardzie, ale ciężko jest mu prezentować dobrą dyspozycję przez dłuższy okres czasu. A tym bardziej z TOPowymi zawodnikami, a do takich zawodników na pewno leży Polak!

Spotkania  Hurkacz – Gerasimov  można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Hurkacz – GerasimovHurkacz – 4.5 gema1.44STS
Poprzedni artykułInnsbruck – Bolzano: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 4 stycznia(wtorek)
Następny artykułAustralian Open 2022: Opelka – Koepfer: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 19 stycznia (środa)
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.