Przed nami kolejne mecze w drugiej rundzie challengera w Turynie. Jedno z tych meczy będzie to potyczka pomiędzy Quentinem Halysem z Arthurem Filsem. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Skuteczne typy na dzisiaj za darmo

Skuteczne typy na dzisiaj za darmo

Trzeba powiedzieć jasno, że faworyt tego spotkania jest tylko jeden jest im Halys i jestem przekonany, że nie powinien mieć większych problemów z zanotowaniem wygranej.

Na sam początek trzeba powiedzieć, że różnica jest ogromna pomiędzy tymi zawodnikami, bo wynosi ponad czterysta miejsc w rankingu ATP. Halys dodatkowo regularnie występuje w turniejach od kilku sezonów.

Tego nie można powiedzieć o jego rywalu, który nie ma jeszcze osiemnastu lat i trzeba powiedzieć, że dopiero zbiera pierwsze szlify. Jeszcze na poziomie imprez ITF jest wstanie powalczyć. Jednak w randce wyżej jest mu zdecydowanie turniej.

Bonus do 500 PLN u bukmachera Fuksiarz. Kod promocyjny -> BETONLINE

Tym bardziej, że Halys do tego turnieju przystąpi w bardzo dobrych nastrojach ponieważ w minionym tygodniu wygrał imprezę w Pau, gdzie to wygrał mecze m.in. z Pospisilem, czy też Berrere.

Spotkania Halys – Fils można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Halys – FilsDW 2:01.32STS
Poprzedni artykułCeltic – St. Mirren: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 2 marca (wtorek)
Następny artykułKukushkin – Paul: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 11 marca (piątek)
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.