Pierwsze piątkowe spotkanie w niemieckiej Bundeslidze będzie to rywalizacja, w którym to o ligowe punkty powalczą ze sobą zespoły Freiburga z Leverkusen. Nieznacznymi faworytami tego meczu są goście, ale patrząc na rezultaty obu tych ekip to można być pewnym, ze tutaj bramek nie powinno zabraknąć.

Freiburg – Leverkusen: Typ i analiza

Freiburg – Leverkusen: Typ i analiza

Zarówno ekipa Freiburga, ale i Leverkusen zajmuje miejsca na czołowych pozycjach w ligowej tabeli. Gospodarze z dorobkiem trzydzieści ośmiu punktów sklasyfikowani są na siódmej lokacie, zaś ich rywale zajmują piąte miejsce z mając pięćdziesiąt siedem „oczek”.

Jednak patrząc na pojedynki tych zespołów i ich rezultaty, jakie osiągają do tej pory to śmiało można powiedzieć, że bramek podczas tego pojedynku nie powinno zabraknąć. Bowiem zarówno gospodarze, ale i także przyjezdni potrafią strzelać bramki, ale ich stracą.

Bayer w rywalizacji z Freiburgiem jest nieznacznym faworytem. Chociaż obie drużyny przede wszystkim mają problem w defensywie, a to wszystko powinno przełożyć się na bramki w tym meczu” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Zarówno ekipa Freiburga, ale i Bayeru w defensywie nie radzą sobie zbyt dobrze. Bowiem w obu meczach, jakie rozegrali po przerwie to nie zachowali w żadnym starciu czystego konta. Nadmienić trzeba również fakt, żew ostatnim meczu wspomniane zespoły straciły sporo bramek; gospodarzy trzy w rywalizacji z Frankfurtem, zaś Aptekarze cztery z Wilkami.

Można się spodziewać, że te ekipy nie będą czuły się zbyt pewnie w obronie podczas tego pojedynku. Tym bardziej, że nie miały zbyt dużo czasu na trening, ponieważ swoje ostatnie spotkanie ligowe rozegrali we wtorek.

STS bonus bez wpłaty własnej. Darmowy kod promocyjny 2020

Jednak patrząc już na ofensywę to dużo lepiej to wygląda po stronie Bayeru, która to ekipa w swoich szeregach ma dużo lepszych zawodników. Przede wszystkim od pierwszej minuty spore szansę na grę mają chociażby Havartz – Volland. O potencjale i możliwości tej dwójki i trzeba nikomu chyba pisać, ponieważ spokojnie stać ich na zarówno strzelenie bramek, ale i wypracowanie sytuacji bramkowych.

Reasumując, zapowiada się mecz,w którym zarówno zespół Freiburga, ale i Bayeru nie odpuści i będzie walczyły o komplet punktów. Chociaż trzeba przyznać, że możliwości obie te drużyny mają spore, a przede wszystkim będą chciały zmazać plamę z ostatniego meczu.

Spotkanie Freiburg – Leverkusen można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Freiburg – Leverkusenover 2.51.55BetClic
Poprzedni artykułPremia za wygrany zakład od Betclic. Większe wygrane nawet o 50%.
Następny artykułTyp dnia – 3 czerwca [środa]
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.