Aktywni gracze bukmachera STS mogą liczyć co tydzień na jeden darmowy zakład. Wystarczy na przestrzeni jednego etapu zagrać minimum cztery dowolne zakłady SOLO lub AKO, aby otrzymać darmowy freebet.

STS: Darmowy freebet 2020

STS: Darmowy freebet 2020

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który posiada konto u bukmachera STS oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest do odwołania, ale składa się ona z okresów rozliczeniowych, które trwają od każdego poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59.

Na przestrzeni tego okresu każdy gracz musi zagrać dowolne cztery kupony SOLO lub AKO i muszą zostać one rozliczone. Kurs łączny każdego zakładu nie może być mniejszy niż 1.85.

betfan darmowy kod promocyjny

Stawka kuponu promocyjnego musi wynieść równą kwotę 11 PLN. Jednak zakłady zawarte za środki bonusowe automatycznie są wykluczone z tej akcji.

Jeśli gracz spełnia powyższe warunki promocji otrzyma maksymalnie do pięciu dni od zakończenia danego okresu rozliczeniowego darmowy zakład.

Warto jest wiedzieć, że na przestani jednego etapu na konto gracza może trafić maksymalnie jeden bonus.

STS: Bonus powitalny za darmo 2020

Nowi gracze, którzy dokonają rejestracji konta u legalnego bukmachera STS mogą liczyć na start na bonus o wartości 29 PLN i to bez dokonania depozytu. STS kod promocyjny VIP na darmowy bonus wpisujemy podczas zakładania konta.

Poza tym po dokonaniu pierwszej wpłaty można liczyć na darmowe środki w wysokości depozytu. Maksymalnie typer może otrzymać 1200 PLN.

Chcąc dokonać aktywacji powyższych bonusów powitalnych wystarczy, że typer wpisze kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyp dnia – 1 grudnia (niedziela)
Następny artykułTyp dnia – 4 grudnia (środa)
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.