Nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera BetClic? Jeżeli nie to jest to najlepsza okazja, żeby je założyć i w zamian otrzymać Cashback, czyli pierwszy zakład bez ryzyka. Można otrzymać zwrot maksymalnie do 500 PLN.

BetClic pakiet powitalny na start.

BetClic pakiet powitalny na start.

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy jeszcze nie posiadają konta u bukmachera BetClic, który to od kilkunastu dni działa legalnie na terytorium polski.

Warunki promocji są bardzo proste. Wystarczy założyć konto na stronie bukmachera BetClic. Proces rejestracyjny jest niezywkle prosty i łatwy. Poza tym nie zajmuje zbyt wiele minut.

Natomiast trzeba pamiętać, żeby wpisać kod promocyjny KOD500 w czasie rejestracji konta. To sprawi, że Cashback będzie aktywowany. Warto jest wiedzieć, że już później nie będzie możliwości, żeby go wpisać.

Kolejnym krokiem jest dokonanie wpłaty i zagranie pierwszego kuponu.

Kod promocyjny na Cashback „KOD500”

Jeżeli okaże się, że faworyci Cię zawiedli i kupon został rozliczony jako przegrany bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać 500 PLN. Natomiast w razie wygranej cała kwota trafi na konto gracza.

Oferta bukmachera BetClic:

Niewątpliwie warto jest posiadać konto tego gracza, ponieważ już na starcie może liczyć na darmowe bonusy od tego bukmachera.

Poza tym operator oferuje swoim graczom BetClic TV, gdzie można oglądać wydarzenia sportowe. Graczom również dostępna jest aplikacja mobilna.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Następny artykułEliminacje LE: Lechia Gdańsk – Brondby – 25 lipca (czwartek)
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.