Limitowana ofertę promocyjną nowym użytkownikom przygotował bukmacher STS. Gracze przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego –>> BETONLINE otrzymają chociażby freebet 29 złotych oraz premię za wpłatę do 1200 złotych.

Freebet bez wpłaty 2020

Freebet STS bez wpłaty 2020

Pamiętać trzeba, że w związku z korona wirusem punkty stacjonarne bukmacherów są zamknięte. To wszystko sprawia, że jedynie typerzyb obstawiać mecze mogą wyłącznie przez internet.

W związku z tym bukmacher STS online przygotował specjalną ofertę promocyjną typerom, w której to na start można otrzymać freebet 29 złotych oraz bonus za depozyt do 1200 złotych.

Pierwsza czynność, jaka należy dokonać jest to rejestracja konta na www.STS.pl. ten proces zajmie każdemu użytkownikowi zaledwie kilka chwil, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane.

Kod promocyjny w STS 2020

Gracz, który wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Trzeba mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby tego dokonać.

Dzięki temu gracz otrzyma darmowy bonus na start i to bez wpłaty własnej o wartości 29 złotych. Otrzymane środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie STS.

Premia za wpłatę do 1200 PLN

Warto jest również mieć na uwadze, że pierwsza wplata u bukmachera STS jest objęta promocja. Gracz może liczyć na bonus równowartości depozytu, aż do 1200 złotych.

Przykład: Gracz dokonał wpłaty w kwocie 750 złotych. Taka samą wartość typer otrzyma, ale w formie środków bonusowych. Razem będzie posiadał 1500 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Bonus znajdzie się na koncie gracza automatycznie, po tym jak bukmacher STS dokona zaksięgowania wpłaty.

Betgames online w STS:

Warto jest mieć na uwadze, że bukmacher STS oprócz obstawiania męczy w swojej ofercie posiada Betgames, czyli gry w karty online i to legalnie.

Użytkownicy mogą grać w takie gry, jak poker, wojnę oraz bakarat. Istotne w tym wszystkim jest możliwość gry za prawdziwe pieniądze.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyp dnia – 21 marca [sobota]
Następny artykułKupony bez podatku u legalnego bukmachera eFortuna. Bonus dla każdego.
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.