Specjalną ofertę promocyjną graczom przygotował bukmacher STS za obstawienie meczy. Wystarczy, że gracz w czasie jednego tygodnia zagra kupon lub kupony za minimum 200 złotych, a otrzyma pewne 30 złotych. I tak co tydzień. Bez znaczenia jak zostały rozliczone zakłady.

Gotówka za darmo od bukmachera STS

Gotówka za darmo od bukmachera STS

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a dodatkowo wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja „Extra 30 złotych” trwa do odwołana, ale składa się ona z okresów rozliczeniowych. Każdy z nich trwa od poniedziałku od godz. 01:00 do niedzieli do godziny 23:59. Użytkownik który chce wziąć udział w tej promocji musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.STS.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

Podczas trwania tej promocji bukmacher STS dopuszcza zakłady pojedyncze oraz wielozdarzeniowe, ale kurs ich całkowity nie może być mniejszy niż 1.85. Na kuponie mogą znajdować się zakłady z oferty przedmeczowej jak i na żywo z każdej dyscypliny!

betclic kod promocyjny 2020

Stawka każdego zakładu to 2 złote, ale z promocji automatycznie są wykluczone wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Bukmacher STS online przyzna pewne 30 złotych graczom, którzy na przestrzeni jednego tygodnia zagrali zakłady za minimum 200 złotych. I to bez znaczenia jak zostały one rozliczone, czy były one wygrane, czy przegrane.

Bonus bez depozytu od STS

Każdy nowy gracz, który dokona rejestracji konta online u bukmachera STS i wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w gratisie otrzyma 29 złotych bez dokonywania żadnej wpłaty.

Kolejne środki znajdą się na koncie typera po warunkiem, że dokona on pierwszego depozytu. Wówczas można otrzymać dodatkowo nawet 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyp dnia – 24 dnia (piątek)
Następny artykułTyp dnia – 27 stycznia (poniedziałek)
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.