Obstawienie E-sportu na przestrzeni ostatnich tygodniach zyskało sporo fanów. W związku z tym w swojej ofercie bukmacher STS posiada promocję „Bezpieczne 25 PLN na E-sport. Graj i odbierz cotygodniowy bonus”. Każdy gracz co może otrzymać bonus za obstawienie wspomnianej dyscypliny.

Pewna gotówka na Esport.

Pewna gotówka na Esport.

Nie da się ukryć, że obecnie główna przyczyna obstawiania E-sportu jest taka, że spotkania w tej dyscyplinie są rozgrywane bez żadnej przerwy i problemów. Poza tym zdecydowana większość rozgrywek jest zawieszona.

To wszystko sprawiło, że bukmacher STS wyszedł swoim graczom na przeciw i oferuje specjalną akcje promocyjną „Bezpieczne 25 PLN na E-sport. Graj i odbierz cotygodniowy bonus”, w której to każdy gracz może odebrać środki za przegrane zakłady.

Jesteś zainteresowany tą promocją? Jak tak, to pamiętaj, że musisz się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie trzeba kliknąć w przycisk „Weź udział”, który znajduje się w zakładce tej oferty.

Należy mieć na uwadze, że wyzej wspomniana promocja składa się z okresów rozliczeniowych. Każdy z nich trwa od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:58.

Bonus na E-sport co tydzień dla gracz.

W ramach promocji „Bezpieczne 25 PLN na E-sport. Graj i odbierz cotygodniowy bonus” bukmacher STS dopuszcza wyłącznie kupony SOLO o kursie zdarzenia nie mniejszym niż 1.85. Należy mieć na uwadze, że oddany typ może pochodzić wyłącznie z oferty E-sportowej.

Emocji we wspomnianej dyscyplinie nie zabraknie, ponieważ cały czas są rozgrywane pojedynki w grach DOTA2, CS, LoL, czy też Overwatch i FIFA.

betclic kod promocyjny 2020

Stawka każdego zakładu promocyjnego przez gracza jest dowolna. Lecz automatycznie z tej oferty są wykluczone wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Na koniec każdego okresu rozliczeniowego bukmacher STS dokona zsumowania stawek za przegrane zakłady, a następnie przyzna bonus 10% tej kwoty:

Przykład: Łączna wartość przegranych zakładów wyniosła 220 PLN, to w zamian gracz otrzyma łączny bonus o wartości 22 PLN.

Warto jest mieć na uwadze, że środki znajdą się na koncie gracza maksymalnie do trzech dni od zakończenia każdego okresu rozliczeniowego.

Bonus bez wpłaty własnej w STS 2020:

Specjalna limitowaną ofertę wszystkim nowym graczom przygotował bukmacher STS. Wszyscy typerzy już na start mogą otrzymać pewne 29 PLN i to bez wpłaty własnej.

Na kolejne środki typer może liczyć pod warunkiem, że dokona swojego pierwszego depozytu. Wówczas bukmacher STS przyzna mu równowartości pierwszej wpłaty do 1200 PLN.

Powyższe bonusy będą aktywne wyłącznie w momencie, gdy gracz wpisze specjalne hasło promocyjne —>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyp dnia – 16 kwietnia [Czwartek]
Następny artykułTyp dnia 25 kwietnia [sobota]
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.