Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim typerom Wimbledonu oferuje bukmacher STS, który zmniejsza przegrane każdemu graczowi. Na konto użytkownikom może trafić nawet 60 PLN w formie środków bonusów.

60 PLN za obstawienie meczy w STS

60 PLN za obstawienie meczy w STS

Na brak emocji na pewno podczas Wimbledonu nie można narzekać, ponieważ będziemy mogli tam obserwować wszystkich czołowych zawodników. My na pewno liczymy niż występ naszej rodaczki, czyli Igi Świątek.

Typerzy, którzy chcą skorzystać z akcji promocyjnej „Cashback do 60 PLN na LIVE” muszą do niej się zapisać na stronie www.STS.pl. A wspomniana akcja trwa akcja od 27 czerwca do 2 lipca do godziny 23:59.

Bonus do 60 PLN na Wimbledon

Legalny bukmacher STS online w ramach oferty promocyjnej „Cashback do 60 PLN na LIVE” dopuszcza wyłącznie kupony SOLO lub AKO, na którym to musi być minimum jeden typ z Wimbledonu.

Warto jest mieć na uwadze, że kurs typu nie może być mniejszy niż 1.50, zaś zdarzenie obowiązkowo powinno pochodzić z oferty LIVE.

Bonus bez depozytu w Superbet

Bukmacher STS zwraca 15% stawki kuponu za każdy przegrany kupon. Łącznie na konto każdego typera może wrócić nawet 60 PLN.

Nowy kod promocyjny w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferuje każdemu typerowi limitową akcję na sam start, w której to WSZYSTKIE TRZY pierwsze depozyty typer otrzyma darmową kasę. Najwyższa wartość na jaką może liczyć to nawet 1500 PLN.

Nadmienić jest również warto, iż pierwsze kupony z kategorii zakładów bukmacherskich, Betgames oraz sportów wirtualnych objęte są Cashbackiem. To sprawia, że w momencie przegranego zakładu gracz otrzyma zwrot stawki.

Istotne jest to, aby dokonać aktywacji powyższych bonusów. A będą one aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE. Nie można zapominać, że później takiej opcji nie będzie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułVillareal – Bayern Monachium: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 6 kwietnia (środa)
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.