W związku z zmaganiami trzeciej kolejki PKO Ekstraklasy bukmacher Fortuna przewidział promocję dla swoich graczy „Ekspert+”, gdzie wystarczy wytypować spotkania i liczyć tym samym na darmowy bonus. A pula nagród na tą akcję to 20 000 PLN.

Ekspert PKO Ekstraklasy – bonus do 20 000 PLN i bukmachera Fortuna

Ekspert PKO Ekstraklasy – bonus do 20 000 PLN i bukmachera Fortuna

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Promocja dostępna jest graczom do 2 sierpnia do godz. 18:00.

Chcąc wziąć udział w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać. Wystarczy, że w godzinach trwania tej promocji użytkownik dokona zagrania kuponu, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia z trzeciej kolejki PKO Ekstraklasy.

Bukmacher dopuszcza w tej akcji jedynie typy 1 x 2 (wygrana gospodarzy/gości lub remis).

Betfan kod promocyjny

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 5 PLN. Jednak warto jest wiedzieć, że wysokość nagrody będzie proporcjonalna do stawki.

Niewątpliwie jest o co walczyć, ponieważ pula na tą akcję to 20 000 PLN.

Limit kuponów na jednego użytkownika nie jest określona.

Pula nagród pozostanie podzielona pomiędzy tymi graczami, którzy poprawnie wytypują wszystkie osiem spotkań, trzeciej kolejki PKO Ekstraklasy.

Kod promocyjne na Freebet bukmachera Fortuna:

Bukmacher Fortuna oferuje nowym graczom darmowy bonus i to bez dokonana żadnej wpłaty.

Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE w procesie rejestracyjnym, a to sprawi, że na koncie gracza znajdzie się bonus w wysokości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Poza tym gracz, który dokona pierwszego depozytu może liczyć na bonus do 1000 PLN oraz pierwszy zakład bez ryzyka.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZakład bez ryzyka i bonus do 3000 PLN u bukmachera Betfan na start
Następny artykułSnooker: Allen – Murphy- 10 sierpnia (sobota)
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.