Czas na kolejne spotkania w ramach drugiej rundy challengera w Columbus. Jedno z czwartkowych potyczek będzie to mecz, gdzie po przeciwnych stronach siatki staną Jenson Brooksnby z Denisem Istominem. Zobacz darmowe typy na tą rywalizację.

Pewniaki bukmacherskie na dzisiaj za darmo z tenisa

Pewniaki bukmacherskie na dzisiaj za darmo z tenisa

Denis na pewno nie jest to już ten sam zawodnik co kilka lat. Owszem doświadczenie podczas tego spotkania jest jego atutem. Lecz z drugiej strony zmierzy się z sporą nadzieję tenisa.

Bowiem Jenson nie ma jeszcze dwudziestu lat, a już sklasyfikowany jest na pięćdziesiąte ósmej pozycji, czyli o dwieście wyżej od swojego najbliższego rywala. Do tego poprzedni sezon w wykonaniu Brooksbego był bardzo dobry i liczy z pewnością na powtórkę w obecnym.

Jenson zaczął ten sezon od challengera właśnie w Colmbus, gdzie to w pierwszej rundzie ograł Kruegera 2-1. Owszem nie był to na pewno dobry mecz w wykonaniu Amerykanina, ale z drugiej strony widać jego jeszcze spore rezerwy.

Bonus bez depozytu u bukmachera STS

Istomin ten sezon rozpoczął od dwóch porażek podczas challengerów w Forli. I to jego przegrane były dosyć bolesne, bo kolejno musiał uznać Kotova oraz Gojo.

W pierwszej rundzie tego turnieju zaprezentował się z całkiem dobrej strony, gdzie to 2-1 pokona ł Fanselowa, ale trzeba zaznaczyć, że było widoczne jego wahania dyspozycji w tamtym starciu.

Spotkania  Brooksby – Istomin  można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Brooksby – IstominBrooksby – 1.51.54STS
Poprzedni artykułAustralian Open 2022: Opelka – Koepfer: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 19 stycznia (środa)
Następny artykułBraga – Moreirense: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 30 stycznia (niedziela)
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.