Specjalną ofertą promocyjna wszystkim typerom oferuje legalny bukmacher Etoto. Na start każdy z graczy może liczyć na darmowe środki. Maksymalna bonus, jaki może trafić na konto typera to nawet 1500 PLN.

Do 1500 PLN na start u bukmachera Etoto.

Do 1500 PLN na start u bukmachera Etoto.

Oferta promocyjna skierowana jest do każdego użytkownika, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera Etoto PL. Nadmienić jest warto, że wspomniany operator nagradza wszystkich swoich typerów regularnie bonusami za obstawienie meczy.

Bonus 100% za wpłatę w Etoto

Chcąc liczyć na premię powitalną nie trzeba nigdzie wpisywać kodu promocyjnego, ani też się po nią zgłaszać.

Wystarczy jedynie dokonać rejestracji konta na stronie www.Etoto.pl. Cały proces zajmie tam kilka chwil, ponieważ wystarczy tam podać swoje dane, jak chociażby imię i nazwisko.

Bonus bez depozytu w Superbet

Następnie pozostaje już dokonanie wpłaty. W zamian każdy typer może liczyć na dodatkowe środki:

Przykład: Użytkownik dokonał wpłaty w wysokości 800 PLN. W ramach bonusu powitalnego typer będzie mógł liczyć na premię równowartości depozytu. Łącznie gracz będzie posiadał 1600 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Dodać jest warto, że środki znajdą się na kontach gracza automatycznie. A za otrzymana gotówkę gracz będzie mógł obstawiać mecze.

Nadmienić jest warto, że wyłącznie pierwsza wpłata jest objęta promocją, a maksymslna premia, jaka może zostać przyznana graczom to nawet 1500 PLN.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTypy na el. MŚ 2022 – 31 marca. Pewniaki dnia
Następny artykułTypy bukmacherskie na dzisiaj za darmo. Pewne typy na – 8 kwietnia
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.