Legalny bukmacher STS online zmniejsza przegrane wszystkim swoim typerom. Wystarczy obstawiać zakłady AKO, aby w przypadku przegranej liczyć na zwrot stawki. I tak co tydzień.

Pewny bonus do 50 PLN od STS co tydzień.

Pewny bonus do 50 PLN od STS co tydzień.

A trzeba powiedzieć, że na pewno jest co ostawiać, ponieważ oferta bukmachera STS jest bardzo bogata. Dodatkowo w akcji „Tygodniowy Cahsback” kwalifikują się zdarzenia z całej oferty tego operatora.

Gracz, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi se do niej zapisać na stronie www.STS.pl i to jeszcze przez zagraniem pierwszego kuponu. Trzeba również pamiętać, że ta oferta składa się z okresów rozliczeniowych, które trwają od poniedziałku do czwartku (00:00 – 23:59) oraz od piątku do niedzieli (00:00 – 23:59).

Tygodniowy Cashback w STS

Bukmacher STS w promocji „Tygodniowy Cashback” dopuszcza wyłącznie zakłady wielozdarzeniowe, na których mogą znajdować się dowolne zdarzenia. Typy mogą być z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Bonus bez depozytu w Superbet

Jeśli w czasie jednego etapu kupon lub kupony okazały się przegrane to nie straci całej gotówki. Bowiem bukmacher STS dokona zsumowania kwoty łącznej, a po tym przyzna premię równowartości 20% tej wartości. Każdego tygodnia każdy gracz może otrzymać 50 PLN.

Bonus bez depozytu w STS online:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to na sam start można otrzymać premię nawet o wartości 1229 PLN:

  • 29 PLN za założenie konta bez wpłaty własnej
  • premia równowartości pierwszego depozytu do 1200 PLN.

Jednak trzeba mieć na uwadze, że powyższe bonusy będą aktywne graczom wyłącznie w momencie, gdy użytkownik wpisze hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTypy bukmacherskie, analiza, stream meczu: Atalanta – Torino – 6 lutego
Następny artykułTypy bukmacherskie, analiza, stream meczu: Atalanta – Napoli – 10 lutego
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.