„Pewny zakład” jest to obecnie najnowsza promocja legalnego bukmachera BetClic Polska. Wystarczy, że gracz zagra kupo AKO, na którym będą znajdować się zdarzenia z Ligi Mistrzów lub Ligi Europy, aby w razie przegranej otrzymać bonus o wartości 40 PLN.

Bonus na piłkę nożna od BetClic Polska

Bonus na piłkę nożna od BetClic Polska

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera BetClic Polska, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Gracz, który chce skorzystać z tej oferty promocyjnej musi się do niej zapisać. Można to wykonać wyłącznie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie w zakładce „Pewny zakład”.

Należy jednak wiedzieć, że z tej akcji można skorzystać w dniach od 9 do 12 grudnia.

Bukmacher BetClic kwalifikuje wyłącznie zakłady AKO, na których musi znaleźć się minimum pięć zdarzeń, a kurs łączny nie może być mniejszy niż 5.00.

betfan kod promocyjny za darmo

Typy na kuponie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej jak i na żywo, wyłącznie z zdarzeń na piłkarką Ligę Mistrzów lub Ligę Europy.

Stawka minimalna każdego zakładu to 20 PLN. Z oferty wykluczone są wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe.

Jak się okaże, że gracz zagrał kupon, który spełniał powyższe warunki promocji i został rozliczony jako wygrany to cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku jednego błędu bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki, a maksymalny może wynieść 40 PLN.

Darmowy kod bonusy u bukmachera BetClic:

Nowi gracza bukmachera BetClic Polska mogą liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka. Chcąc skorzystać z Cashbacka wystarczy, że typer wpisze kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas jak pierwszy kupon okaże się przegrany to nic strasznego, bowiem legalny bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać 510 PLN. W wygranej cała kwota znajdzie się na koncie typera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBraki kadrowe drużyn na weekend. Kto nie zagra? 7-8 grudnia
Następny artykułTyp dnia – 11 grudnia (środa)
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.