Posiadasz konto u bukmachera BetClic? To warto jest wiedzieć, że bukmacher przyznaje darmowe środki dla graczy w kwocie 10 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Darmowy bonus u bukmachera BetClic na zakłady bukmacherskie

Darmowy bonus u bukmachera BetClic na zakłady bukmacherskie

Bonusy są przyznawane dla tych graczy, którzy posiadają konto u bukmachera BetClic.

Co ważne bonus jest przyznawany nawet dla tych graczy, którzy wcześniej nie dokonali żadnej wpłaty!

Bukmacher losowe przyznaje darmowe bonusy w kwocie 10 PLN. Chcąc sprawdzić, czy los uśmiechnął się do Ciebie wystarczy zalogować się na swoje konto. Wówczas bonus sam pojawi się na koncie. Chcąc go odebrać wystarczy jedynie „zatwierdź”.

Darmowy kod na Cashback „KOD500”

To wszystko sprawi, że na Twoim koncie pojawi się automatycznie darmowy bonus w wysokości 10 PLN do wykorzystania na środki bonusowe.

BetClic – legalny bukmacher:

Jeżeli nie posiadasz konta u bukmachera BetClic to jest to dobra okazja, żeby je założyć i skorzystać z promocji u bukmachera, czyli pierwszego zakłady bez ryzyka. W razie przegranej bukmacher dokona zwrotu stawki nawet do 500 PLN.

Chcąc skorzystać z tej akcji należy wpisać podczas rejestracji kod promocyjny BETONLINE. Sprawi on, że promocja będzie aktywowana.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPKO Ekstraklasa. Typy na piątek – 26 lipca
Następny artykułLegalny polski bukmacher Betfan zwiększa wpłąty. Bonus do 3000 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.