Specjalną ofertą powitalną swoim graczom przygotował bukmacher BetClic. Gracze u tego operatora swoją przygodą rozpoczynają bez żadnego ryzyka, ponieważ pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka do 550 złotych.

BetClic kod promocyjny na start

BetClic kod promocyjny na start

Oferta skierowana jest do każdego typera, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera BetClic.

Pierwsza czynność jaką gracz musi wykonać jest to rejestracja konta. Można to zrobić jedynie na stronie bukmachera www.BetClic.pl. Założenie konta nie zajmie graczowi zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane.

Kod promocyjny BetClic za darmo

Chcąc dokonać aktywacji pakietu powitalnego gracz musi wpisać hasło promocyjne „KOD550” w formularzu rejestracyjnym.

Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby to zrobić. Później typer nie będzie posiadał już takiej możliwości.

Po spełnieniu powyższych warunków pozostaje graczowi dokonanie już pierwszej wpłaty i zagranie kuponu.

STS bonus bez wpłaty własnej. Darmowy kod promocyjny 2020

Na zakładzie gracz sam wybiera jakie będą zdarzenia, ponieważ bukmacher BetClic kwalifikuje typy z całej swojej oferty, a mogą one być zarówno przedmeczowe jak i na żywo.

Kupon jak okaże się wygrany to bardzo dobrze. Na konto gracza trafi cała kwota. W przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot całej stawki. Maksymalnie może ona wynieść nawet 550 złotych.

BetClic online w Polsce

Zakłady bukmacherskie BetClic oferuje często swoim graczom ciekawe promocje jak i bonusy, w których to można otrzymać extra premię za obstawienie meczy.

Poza tym dostępna jest aplikacja mobilna oraz TV BetClic, a tam bez żadnych limitów i okraczeń można oglądać mecze online.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyp dnia – 30 stycznia (czwartek)
Następny artykułTyp dnia – 4 lutego (wtorek)
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.