Zakład bez ryzyka do 510 PLN oferuje swoim graczom bukmacher BetClic. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji, aby aktywować Cashback.

510 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Betclic

510 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Betclic

Z tej akcji może skorzystać każdy typer, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego w Polsce bukmachera BetClic.

Warunki tej promocji są bardzo proste i przejrzyste. Krok pierwszej jest to dokonane rejestracji konta. Dokonać tego można jedynie na stronie bukmachera www.betclic.pl. Ten proces w żadnym wypadku nie jest skomplikowany oraz nie zajmie zbyt wiele czasu.

Czy Betclic wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Gracz, który chce skorzystać z Cashbacka w Betclic musi wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji. Bowiem jest to jedyny moment, aby jego aktywować.

betclic kod promocyjny

Po czym gracz musi dokonać wpłaty i zagrać pierwszy kupon, który jest objęty zakładem bez ryzyka. Gracz sam wybiera jakie typy będą na kuponie oraz rodzaj kuponu.

Jeśli okaże się on wygrany to cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W razie przegranej bukmacher Betclic dokona zwrotu 100% stawki. Gracz maksymalnie może otrzymać zwrot do 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyp dnia – 10 października (czwartek)
Następny artykułTyp dnia – 16 października (środa)
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.