O awans do trzeciej rundy Australian Open w środę 19 stycznia powalczą Reilly Opelka z Dominikiem Koepferem. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na te spotkanie.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z Australian Open

Darmowe pewniaki na dzisiaj z Australian Open

Owszem Dominik jest bardziej ogranym zawodnikiem, ale z drugiej strony Reilly posiada większe możliwości i potencjał, ponieważ dzieli ich blisko trzydzieści miejsc.

Na pewno dużym atutem Opelki jest, że jest znacznie wyższym zawodnikiem, tym samym ma większy zasięg. Do tego na hardzie dobrze mu wychodzi serwis, co powinno dawać przewagę nad rywalem.

Opelka w pierwszej rundzie dobrze radził sobie z returnu. Grając z Anderson był wstanie kilkukrotnie przełamać Amerykanina. Podczas turnieju w Sydney można powiedzieć, że również dobrze się zaprezentował, gdzie doszedł do półfinału.

Fortuna bonus za darmo

Dominik w poprzednim sezonie na hardzie nic wybitego nie osiągnął. Jedyny godny wynik osiągnął w Acapaulco w kolejnych swoich występach było już zdecydowanie gorzej. Jak nawet wygrywał mecze to były to zwycięstwa z dużo niżej notowanymi rywalami.

Spotkania  Hurkacz – Gerasimov  można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Hurkacz – GerasimovHurkacz – 4.5 gema1.44STS
Poprzedni artykułHurkacz – Gerasimov: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 17 stycznia (poniedziałek)
Następny artykułBrooksby – Istomin: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 27 stycznia (czwartek)
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.