Legalny bukmacher eWinner oferuje każdemu graczowi limitowana ofertę promocyjną na sam start, w której przy użyciu specjalnego kodu można liczyć na łączną premie o wartości 610 PLN.

Do 610 PLN na start u bukmachera eWinner

Do 610 PLN na start u bukmachera eWinner

Warto jest dodać, że w skład pakietu powitalnego wchodzi pierwszy zakład bez ryzyka do 110 PLN oraz premia równowartość drugiej wpłaty do 500 PLN.

Chcąc skorzystać z bonusu powitalnego należy koniecznie dokonać rejestracji konta na stronie www.eWinner.pl. Cały proces zajmie dosłownie kilka chwil, bo wystarczy podać swoje podstowe dane.

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera eWinner?

Podstawa czynność, jaka należy wykonać to wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Następnie należy dokonać wpłaty i zagrać pierwszy kupon promocyjny. Jeśli okaże się on wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej typer otrzyma zwrot całej stawki do 110 PLN.

Bonus bez depozytu u bukmachera STS

W dodatku to nie wszystko co ma do zaoferowania Polski bukmacher eWinner. Po dokonaniu depozytu gracz otrzyma zwrot całej stawki, aż do 500 PLN.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTypy bukmacherskie – 6 czerwca (niedziela). Darmowe pewniaki
Następny artykułTypy bukmacherskie – 9 czerwca (środa). Pewniaki na dziś
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.