Czas na trzeci pojedynek finałowy w lidze białoruskiej hokeja na lodzie. Obecne stna rywalizacji pomiędzy zespołami Soligorsk z Yunost Minsk wynosi 1-1. Faworytami tego pojedynku są goście, którzy chociażby w rundzie zasadniczej regularnie wygrywały z zespołem Soligorska.

Warto jest podkreślić, że w samej rundzie zasadniczej obie te drużyny rywalizowały ze sobą trzykrotnie. Dwukrotnie w regulaminowym czasie gry lepszy okazała ię drużyna Younstu, a także raz wygrała po rzutach karnych.

Patrząc na wyniki tych zespołów to Younst w pierwszym pierwszym meczu pokazał, kto jest faworytem do wygrania tych rozgrywek. I mecz wygrali 5-1. W pojedynku rewanżowym drużyna z Mińska również przeważała przez większość spotkania, ale nieznacznie lepsi okazali się zawodnicy z Soligorska.

Atutem gości tego spotkania jest niewątpliwie defensywa. W obronę ekipa z Mińska prezentowała się dużo lepiej od swoich najlepszym rywali. Goście tego spotkania prezentowali się znacznie lepiej od przeciwników.

STS bonus bez wpłaty własnej. Darmowy kod promocyjny 2020

Patrząc na ofensywę to również dużo lepiej wygląda po stronie goście, którzy w swoich sergach mają takich zawodników, jak Kolgoti, Kashkar, Tsyanov, Lopachuk oraz Parfeyevets. Każdego z nich trzeba powiedzieć, że spokojnie stać ich na zdobycie punktów w tym meczu. Gospodarze na pewno liczą na Boiko, Krikunenko, Zhiidkikh oraz Feklistov.

Reasumując, faworytami tego pojedynku są goście. Różnica klas pomiędzy tymi zespołami była widoczna już w meczach tego sezonu. I jeśli ekipa Yunost Minsk zagra na swoim poziomie to nie powinna mieć większych problemów z wygraną.

Spotkanie Soligorsk – Yunost Minsk można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Soligorsk – Yunost Minskunder 2.51.48BetClic
Poprzedni artykułKupony bez podatku u legalnego bukmachera eFortuna. Bonus dla każdego.
Następny artykułTyp dnia – 4 kwietnia [sobota]
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.