Darmowe środki nawet do 500 PLN może otrzymać każdy nowy gracz, który dokona depozytu u legalnego bukmachera PZBuk. Wspomniany operator przyznaje bowiem 100% bonusu za dokonanie pierwszej wpłaty.

PZBuk nowy kod promocyjny na bonus 500 PLN

PZBuk nowy kod promocyjny na bonus 500 PLN

Z tej ofert może skorzystać każdy użytkownik, który wcześniej nie posiadał konta u leglanego bukmachera PZBuk.

Warunki tej promocji są bardzo proste. Podstawowa czynność jest to dokonanie założenia konta na stronie bukmachera www.pzbuk.pl. Wystarczy tam podać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko. To sprawia, ze proces rejestracyjny jest bardzo prosty i zajmie dosłownie kilka minut.

Aktualny kod promocyjny bukmachera Pzbuk na bonus 500 PLN

Warto jest wiedzieć, żeby dokonać odblokowania bonusu powitalnego. Tą czynność można jedynie wykonać poprzez wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE, a także zaznaczenie opcji odebrania bonusu powitalnego. Oba te kroki można jedynie wykonać w formularz rejestracyjnym.

betfan darmowy kod promocyjny

Użytkownik, który wykonał te czynności musi już jedynie dokonać pierwszej wpłaty, która jest objęta promocją. Bukmacher Pzbuk przyznaje bonus 100% za pierwszy depozyt, np. gracz dokonał wpłaty 400 PLN, to druga taka sama wartość znajdzie się na koncie gracza w formie środków bonusowych.

Każdy użytkownik maksymalnie w ramach tej akcji może otrzymać to 500 PLN.

Darmowe środki znajdą się automatycznie na koncie gracza po tym jak wspomniany operator dokona aktywacji pakietu powitalnego.

Bukmacher PZBuk swoim graczom oferuje szereg ciekawych promocji, jak „Kombodoładowanie”, czy też „komborakieta”. W tych ofertach wspomniany operator oferuje większe wygrane o 14%.


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLiga Europejska: Lista kontuzjowanych i zawieszonych zawodników – kto nie zagra? – 7 listopada
Następny artykułTyp dnia – 12 listopada (wtorek)
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.