Legalny bukmacher eFortuna oferuje graczom limitowana ofertę promocyjna, w której to gracze już na sam początek mogą liczyć na bonus do 2230 PLN.

Kod promocyjny u bukmachera Fortuna

Kod promocyjny u bukmachera Fortuna

Bukmacher eFortuna online oferuje wszystkim graczom limitowana ofertę promocyjną na start, w której gracze mogą liczyć na bonus 20 PLN za rejestracje konta bez wpłaty własnej, premia równowartości depozytu do 2000 PLN i zakład bez ryzyka do 210 PLN.

Warunki tej oferty są proste. Krok pierwszy jest to rejestracja konta na stronie www.eFortunie.pl. Ten proces jest bardzo prosty i nie zajmie nikomu żadnych problemów, gdyż wystarczy tam podać swoje podstawowe dane.

Bonus na start bez wpłaty własnej 2020:

Gracze, którzy założą konto i wpiszą limitowane hasło promocyjne –>>> BETONLINE dokonają aktywacji pakietu powitalnego. Pamiętać trzeba, że wyłącznie w czasie rejestracji można wpisać kod bonusowy.

Później po poprawnej weryfikacji danych w prezencie gracz otrzyma 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. W dodatku nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby liczyć na środki.

Bonus bez depozytu u bukmachera STS

Bonus za wpłatę dla graczy do 2000 PLN:

Typer, który zdecyduje się na dokonanie pierwszego depozytu otrzyma prezent. A dokładnie mówiąc bonus równowartości dokonanej wpłaty:

Przykład: Użytkownik dokonał depozytu o wartości 1450 PLN. W gratisie otrzyma taka samą kwotę, ale będzie ona w formie środków bonusowych. Łącznie gracz będzie posiadał 2900 PLN, które będzie można wykorzystać na zakłady bukmacherskie.

Dodać trzeba również fakt, że promocja objęte są depozytu do 2000 PLN.

Zwrot całej stawki za przegrany kupon do 210 PLN:

Typer, który dokonał depozytu może liczyć dodatkowo na Cashback, czyli zakład bez ryzyka. A promocją objęte są zarówno zakład SOLO, AKO i MAXIKOMBI, na których mogą znajdować się zdarzenia z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Wówczas, jeśli kupon okaże się przegrany to użytkownik nie odczuje straty gotówki, ponieważ otrzyma zwrot całej stawki, a maksymalnie można otrzymać 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułHammarby – Lech Poznań : Typ dnia – 16 września [środa]
Następny artykułTyp dnia Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok – 21 września [poniedziałek]
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.