Ostatnie dzisiejszej spotkanie w rozgrywkach włoskiej Serie A będzie to mecz na San Siro, gdzie Milan podejmie Empoli. Faworyt tego meczu jest tylko jedne są nim gospodarze i nie powinni mieć żadnych większych problemów z wygraną.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z piłki nożnej

Darmowe pewniaki na dzisiaj z piłki nożnej

Różnica klas pomiędzy tymi ekipami jest wyraźną co potwierdza ligowa tabela, ponieważ dzieli te drużny dwadzieścia osiem punktów! Możliwości, potencjał, czy też doświadczenie również przemawia za gospodarzami.

Nie można poza tym zapominać innego istotnego aspektu. Milan jest dużo lepiej zorganizowaną drużyną. Widać, że mają pomysł na grę, są bardziej kreatywnym zespołem. Do tego potraifą dominować przez większość meczu.

Empoli prezentuje się niezwykle przeciętnie od dłuższego czasu. I nic nie zapowiada nagłej poprawy w ich grze. Brak zwycięstwa w każdym z pięciu meczy jest tego najlepszym dowodem.

W ostatniej kolejce grali z Genoą, czyli zespołem z strefy spadkowej. Podczas tej rywalizacji piłkarze Empoli zdecydowanie odstawali od rywali. Nie potrafi nawiązać walki z słabszy przeciwnikiem i mieli nieco szczęścia, że wywalczyli nawet jeden punkt.

Fortuna bonus za darmo

Reasumując, jeśli gospodarze zagrają na swoim poziomie to nie powinni mieć większych problemów z wygraną. Stać ich przecież jest na solidną grę przez zdecydowaną większość rywalizacji

Spotkania Milan – Empoli można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Milan – Empoli11.38STS
Poprzedni artykułKukushkin – Paul: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 11 marca (piątek)
Następny artykułLegia Warszawa – Termalica: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 15 marca (wtorek)
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.